VÍTEJTE NA WEBOVÝCH STRÁNKÁCH MEDIÁLNÍHO PROJETKU HÁZET NÁS BAVÍ

 

PROČ EXISTUJE PLATFORMA HNB - HÁZET NÁS BAVÍ, z.s. A JAKÝ MÁ CÍL?  

Projekt se zabývá informovaností o tuzemské i světové házené. Pořadatelskou a spolupořadatelskou činností a mediální podporou především mládežnických turnajů. HNB má od svého počátku (roku 2012) jediný cíl, více stmelit házenkářské hnutí, být otevřeni všem, kteří se do projektu chtějí zapojit a v neposlední řadě více zviditelnit témata, o kterých nemáte možnost číst v tištěných médiích.

PRAGUE BEACH HANDBALL

Mládežnický turnaj v plážové házené Prague Beach Handball, který pořádáme v rámci stále oblíbenějšího mezinárodního turnaje Prague OPEN Beach Handball za sebou má již II. ročník. Velmi nás potěšil zájem klubů i jednotlivců o účast v tomto turnaji, a proto máme naplánován již III. ročník, který proběhne od 20. 6. do 21. 6. 2020 v Praze 8 (Beachklub Ládví). Více o tomto turnaji a registrační formulář najdete na oficiálních webových stránkách ZDE a facebookovém profilu turnaje ZDE.
 
Léto je však daleko a plážová házená se dá hrát i v hale, proto jsme se rozhodli v termínu 31. 1. - 2. 2. 2020 uspořádat i 2. ročník ZIMNÍHO turnaje, který je určen pro kategorie mladšího žactva MIX, starších žaček/žáků a mladších dorostenek/dorostenců. Registrační formulář a další informace k zimnímu turnaji najdete ZDE.
 

Prague Open Beach Handball

Mezinárodní projekt v plážové házené Prague OPEN Beach Handball, který pod značkou HNB - Házet Nás Baví, z.s. pořádáme je od svého založení v roce 2016 vyhledávaným turnajem především Národními federacemi, které do Prahy posílají své týmy na přípravný turnaj před evropskými i světovými šampionáty. Finálové zápasy tohoto turnaje vysílaly v přímém přenosu televizní stanice NOVA Sport a ČT Sport. 
Informace z prvních čtyř ročníků najdete na webové stránce turnaje ZDE a na facebookové stránce ZDE. Fotogalerii turnaje najdete ZDE. 
 
 

 

Novinky

Ondřej Zdráhala: Komentář ke kandidatuře na prezidenta ČSH

Do voleb na prezidenta ČSH kandiduji s cílem vytvořit v české házené tým táhnoucí za jeden provaz. Kandiduji sám za sebe. Spekulace a nejrůznější nepravdy kolem mé kandidatury mě pouze utvrzují v tom, že mé rozhodnutí pokusit se něco změnit přichází ve správný čas. Nejsem kandidát nastrčený jednotlivci nebo skupinou, kteří chtějí svaz nepřímo ovládat a docílit skrze mě svých zájmů. Pokud dostanu důvěru volitelů, udělám vše pro to, aby se prostředí v české házené vyčistilo a vztahy se na všech úrovních narovnaly.  

... více zde. 

Dan Novotný: Jako hráč vím, že i ten největší házenkářský příběh začíná malým dětským míčem

Ve své životní etapě chci věnovat energii a čas tomu, co mi přinese největší uspokojení a práce na rozvoji České Házené pro mě tento parametr jednoznačně má. Zároveň si jasně uvědomuji, že i když bude budoucí prezident ČSH nositelem změn, tak to samo o sobě nestačí. Je nutné, aby i budoucí členové Exekutivy ČSH byli svým osobnostním a profesním profilem lidé, kteří budou více strategicky a méně operativně zaměření.

...více zde.

Studium, pak trénink a nakonec zápas v roušce. Amatérská házená ve Španělsku z první ruky

Házenkářské zápasy s rouškou. Pro naprostou většinu českých hráčů a házenkářských fanoušků nepředstavitelná varianta, ve španělských nižších soutěžích realita. Představit Vám ji můžeme z první ruky díky Šimonu Beštovi. Plzeňský student Západočeské univerzity a hráč extraligového Talentu hostující ve druhé lize mužů vyrazil na začátku sezóny za studiem do Španělska.

.... více zde.


 

 

Házet nás baví

Díky našim partnerům Vám můžeme dělat radost!

 

   AutomobiloveDily24.cz   

DĚKUJEME ZA PODPORU.

Webové stránky jsou věnovány zakladateli platformy HNB

Webové stránky Házet Nás Baví byly spuštěny  u příležitosti výročí nedožitých 45 let zakladatele projektu HNB 
LUKÁŠE TUČKA,
který po vážné nemoci předčasně zemřel 23.5.2013.