O HNB více

 

V roce 2012 jsme vysledovali velký nepoměr mezi kvalitou naší házené a její prezentací v mediích. To byl také důvod založení vlastní platformy HÁZET NÁS BAVÍ, kterou jsme postupem času rozvíjeli do současné podoby sedmi facebookových stránek, za něž nám Český svaz házené udělil ocenění CZECH HANDBALL MADE.

Foto: Alex Wipf

 

 
 
  Cílem platformy hazetnasbavi.cz je co nejvíce stmelit házenkářské hnutí. Přiblížit házenou mladým lidem a ukázat jim, že házená je atraktivním sportem pro chlapce i dívky každého věku. Proto jsme také přijali nabídku ke spolupráci na různých házenkářských akcích. V loňském roce HNB spolupracovalo na projektu Dětský den s házenou pro Kapku naděje. 
 

V roce 2014 se HNB stalo oficiálním mediálním partnerem Adidas Handball Campů, které zaštítil náš nejslavnější reprezentant Filip Jícha.

https://www.handballcamp.cz/

 

 

 


  HNB Vám jako oficiálním mediální partner Adidas Handball Campů v Třeboni a Litovli představuje hymnu tohoto skvělého projektu a jsme pyšní na to, že tam i "Házet nás baví" je. Díky za nápad spolupráce Honzo Petruželo! :)

 

Po pořadatelské a mediální stránce se také účastníme mládežnického  turnaje Vršovice Handball Cupu.

V přípravných fázích jsou pak další projekty na podporu rozšíření házenkářské základny. Díky vstřícnosti našich reprezentačních hráčů, mohlo HNB podat pomocnou ruku v přípravě výstavy sportů, která bude putovat po základních školách české republiky a představovat opomíjené sporty, mezi něž patří bohužel i házená.