Splněná házenkářská přání

Házenkářská platforma HÁZENÁ NÁS BAVÍ přichází ve spolupráci s dalšími osobami s novým charitativním projektem na podporu sociálně slabých či nějakým způsobem hendikepovaných malých házenkářů a házenkářek s názvem „SPLNĚNÁ HÁZENKÁŘSKÁ PŘÁNÍ“.

Trenéři, techničtí vedoucí mládeže, učitelé, vychovatelé nebo třeba rodiče malých házenkářů a házenkářek OTEVŘETE OČI A PODÍVEJTE SE, ZDA VE VAŠEM OKOLÍ NENÍ NĚKDO, KDO POTŘEBUJE POVZBUDIT, POMOCI NEBO KOMU MŮŽETE SPLNIT JEHO HÁZENKÁŘSKÝ SEN, ČI UDĚLAT JEN OBYČEJNOU RADOST.

 

Do projektu, který se zaměřuje především na děti se sociálním a zdravotním hendikepem, se můžete zapojit i Vy, reprezentanti, reprezentantky, bývalí a současní extraligoví hráči a interligové hráčky. Bude vás to stát jen trochu vašeho času, dres nebo jiný upomínkový předmět, který danému dítěti věnujete a pár slov na povzbuzení.

 

Dělat radost je někdy tak snadné a určitě jsou tu i Ti, kteří ji potřebují a ocení. Budeme rádi za každého, kdo přidá pomocnou ruku. Vždyť přeci rozzářené dětské oči jsou to nejkrásnější co na světě existuje a radost dokáže udělat i opravdová maličkost!!! Jsme moc rádi, že můžeme být garantem tohoto projektu a budeme rádi za každého, kdo přidá svou pomocnou ruku, ale i za náměty na plnění házenkářských přání. Samozřejmě nebude možné vyhovět všemu a všem, ale určitě se budeme snažit najít vždy nějaké vhodné řešení a dojít si s Vámi všemi pro tu radost a zářící oči.  

 

Otevřeme tedy své oči a pojďme společně dělat radost těm, kteří třeba neměli tolik štěstí jako my.

 

Vy, kdo se chcete do projektu zapojit, piště na emailovou adresu: splnena_prani@hazetnasbavi.cz