VÍTEJTE NA WEBOVÝCH STRÁNKÁCH MEDIÁLNÍHO PROJETKU HÁZET NÁS BAVÍ

 

PROČ EXISTUJE PLATFORMA HNB - HÁZET NÁS BAVÍ, z.s. A JAKÝ MÁ CÍL?  

Projekt se zabývá informovaností o tuzemské i světové házené. Pořadatelskou a spolupořadatelskou činností a mediální podporou především mládežnických turnajů. HNB má od svého počátku (roku 2012) jediný cíl, více stmelit házenkářské hnutí, být otevřeni všem, kteří se do projektu chtějí zapojit a v neposlední řadě více zviditelnit témata, o kterých nemáte možnost číst v tištěných médiích.

PRAGUE BEACH HANDBALL

Mládežnický turnaj v plážové házené Prague Beach Handball, který pořádáme v rámci stále oblíbenějšího mezinárodního turnaje Prague OPEN Beach Handball za sebou má již II. ročník. Velmi nás potěšil zájem klubů i jednotlivců o účast v tomto turnaji, a proto máme naplánován již III. ročník, který proběhne od 20. 6. do 21. 6. 2020 v Praze 8 (Beachklub Ládví). Více o tomto turnaji a registrační formulář najdete na oficiálních webových stránkách ZDE a facebookovém profilu turnaje ZDE.
 
Léto je však daleko a plážová házená se dá hrát i v hale, proto jsme se rozhodli v termínu 31. 1. - 2. 2. 2020 uspořádat i 2. ročník ZIMNÍHO turnaje, který je určen pro kategorie mladšího žactva MIX, starších žaček/žáků a mladších dorostenek/dorostenců. Registrační formulář a další informace k zimnímu turnaji najdete ZDE.
 

Prague Open Beach Handball

Mezinárodní projekt v plážové házené Prague OPEN Beach Handball, který pod značkou HNB - Házet Nás Baví, z.s. pořádáme je od svého založení v roce 2016 vyhledávaným turnajem především Národními federacemi, které do Prahy posílají své týmy na přípravný turnaj před evropskými i světovými šampionáty. Finálové zápasy tohoto turnaje vysílaly v přímém přenosu televizní stanice NOVA Sport a ČT Sport. 
Informace z prvních čtyř ročníků najdete na webové stránce turnaje ZDE a na facebookové stránce ZDE. Fotogalerii turnaje najdete ZDE. 
 
 

 

Novinky

Jednou z mých hlavních priorit je podpora malých klubů, říká kandidát na prezidenta Jan Schneider

 

Ve své prezentaci popisuji devět konkrétních oblastí, ve kterých navrhuji některá opatření. Všech těchto devět témat a možná i další však musí nejprve projít diskusí v rámci hnutí. Nechci realizovat něco, co nebudu mít probrané s členskou základnou. V zásadě to vše ale vždy směřuje do čtyř základních pilířů, které jsem si pro rozvoj házené stanovil. Těmi jsou image, základna, komunita a komunikace. 

... více zde. 

MOJÍ SNAHOU BUDE ZVIDITELNIT HÁZENOU NA ÚROVNI SAMOSPRÁVY I KOMERČNÍCH PARTNERŮ, ŘÍKÁ KANDIDÁT JOZEF REGEC

Celý můj osobní a profesní život je více než 40 let spojený s oblastí sportu. V průběhu svého působení v Senátu ČR jsem se seznámil s Danem Novotným, jehož vize o rozvoji českého sportu, a především házené mě zaujaly natolik, že vedly k rozhodnutí je dlouhodobě podporovat. Právě z tohoto důvodu jsem akceptoval Danovu výzvu pomoci házené nejen na klubové úrovní, ale i z pozice člena exekutivy zodpovědného za rozvoj regionů. Mojí snahou bude zviditelnit házenou jak na úrovni samosprávy, tak na úrovni komerčních partnerů.

... více zde. 

Házet nás baví

Díky našim partnerům Vám můžeme dělat radost!

 

   AutomobiloveDily24.cz   

DĚKUJEME ZA PODPORU.

Webové stránky jsou věnovány zakladateli platformy HNB

Webové stránky Házet Nás Baví byly spuštěny  u příležitosti výročí nedožitých 45 let zakladatele projektu HNB 
LUKÁŠE TUČKA,
který po vážné nemoci předčasně zemřel 23.5.2013.