Novinky

Ondřej Zdráhala: Komentář ke kandidatuře na prezidenta ČSH

Do voleb na prezidenta ČSH kandiduji s cílem vytvořit v české házené tým táhnoucí za jeden provaz. Kandiduji sám za sebe. Spekulace a nejrůznější nepravdy kolem mé kandidatury mě pouze utvrzují v tom, že mé rozhodnutí pokusit se něco změnit přichází ve správný čas. Nejsem kandidát nastrčený jednotlivci nebo skupinou, kteří chtějí svaz nepřímo ovládat a docílit skrze mě svých zájmů. Pokud dostanu důvěru volitelů, udělám vše pro to, aby se prostředí v české házené vyčistilo a vztahy se na všech úrovních narovnaly.  

... více zde. 

Dan Novotný: Jako hráč vím, že i ten největší házenkářský příběh začíná malým dětským míčem

Ve své životní etapě chci věnovat energii a čas tomu, co mi přinese největší uspokojení a práce na rozvoji České Házené pro mě tento parametr jednoznačně má. Zároveň si jasně uvědomuji, že i když bude budoucí prezident ČSH nositelem změn, tak to samo o sobě nestačí. Je nutné, aby i budoucí členové Exekutivy ČSH byli svým osobnostním a profesním profilem lidé, kteří budou více strategicky a méně operativně zaměření.

...více zde.

Studium, pak trénink a nakonec zápas v roušce. Amatérská házená ve Španělsku z první ruky

Házenkářské zápasy s rouškou. Pro naprostou většinu českých hráčů a házenkářských fanoušků nepředstavitelná varianta, ve španělských nižších soutěžích realita. Představit Vám ji můžeme z první ruky díky Šimonu Beštovi. Plzeňský student Západočeské univerzity a hráč extraligového Talentu hostující ve druhé lize mužů vyrazil na začátku sezóny za studiem do Španělska.

.... více zde.


 

 

MICHAEL BEZDĚK - KANDIDÁT NA ČLENA EXEKUTIVY ČSH

Svojí kandidaturou, a případným zapojením do fungování exekutivy ČSH, chci pomoci ke změnám, které se musí udát, abychom jako svaz zásadně zlepšili fungování společenství, ale především vrátili házenou tam, kam v ČR rozhodně patří. 

Házená pomáhá 2020

I přesto, že současná doba není příliš příznivá, rozhodli jsme se, že i tak je nutné v tomto snažení nepřestat, a i když ve velmi upraveném formátu, chceme pokračovat a pokusit se opět udělat radost těm, kteří nemají to samé štěstí jako my. Naše odhodlání, ať sebevětší, bude ovšem zbytečné, pokud se k nám nepřidáte.

... více zde. 

Dan Novotný - Sponzoringová strategie v házené, aneb jak to udělat, aby se o házené mluvilo...

Stále slýchám stesky, že se o házené nemluví, a tak se pokusím trochu rozklíčovat co znamenají jednotlivé disciplíny, které by měly pomoci házené k tomu, aby se o ní mluvilo. Na toto téma jsem se potkal na pracovní snídani s Markem Vítkem, zkušeným mediálním harcovníkem, se kterým jsem si o možných strategiích na toto téma hezky popovídal.

... více zde.

Kolik házenkářů asi tak připadá na jednoho judistu?

Kolik házenkářů asi tak připadá na jednoho judistu? tak takovou otázku jsem si kladl, než jsem si začal povídat s Lukášem Krpálkem pod jehož patronací se konal charitativní tenisový turnaj, jehož smyslem bylo pomoci získat finanční prostředky sympatické Leonce. Já jsem měl možnost podpořit organizátory tohoto turnaje zapůjčením technického vybavení a následným hudebním vystoupením.

Vzdělávací týden Beach Handballu s IHF

V rámci webinářů a přednášek IHF Virtual Academy je tento týden věnován přednáškám a vzdělávání, které se týká plážové házené.
Na IHF Education Centre, kam se můžete bezplatně registrovat, můžete živě nebo ze záznamu shlédnout webináře dle následující harmonogramu..... více zde.